Showing 73–84 of 1187 resultsSorted by average rating
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
“Iron Force Plant Nutrient | 250ml” has been added to your cart. View cart
AMO Broiler Chicks | Day-Old Birds
Rated 2.33 out of 5
₦43,000.00 – ₦86,000.00Price range: ₦43,000.00 through ₦86,000.00
| Class | Day Old Noiler Chicks |
|---|---|
| Presentation | Carton of 50 chicks |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Size | Half Carton, One Carton |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.33 out of 5
Farmer Loyalty Offer: Buy 500 Supergene Seedlings and get 10 Agrovert free
Rated 0 out of 5
₦1,000,000.00
Agricultural Mulch Film (Black & Silver)
Rated 0 out of 5
₦87,750.00 – ₦152,000.00Price range: ₦87,750.00 through ₦152,000.00
| Weight | 100000 g |
|---|---|
| Dimension | 2m x 300m, 1.5 x 300m, 2m x 300m |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
Advanta PAC 740 F1 Hybrid Maize Seed – High Yield Hybrid Corn Seed (1kg)
Rated 0 out of 5
₦11,000.00
| Weight | 100000 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
Load more products
Loading...










