Showing 85–96 of 1188 resultsSorted by price: high to low
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
Disc Mill Crusher | 500 kg/hr.
Rated 0 out of 5
₦580,000.00
| Weight | 200000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural equipment |
Poultry Killing Cones | 12 cones/batch
Rated 0 out of 5
| Weight | 80000 g |
|---|---|
| Dimensions | 122 cm |
| Class | Poultry equipment |
| Item Condition | Durable and sturdy |
| Capacity | 12 cones per batch |
| Estimated delivery (working days) | in 1-2 weeks |
| Up to Date | UTD |
4.88 out of 5
Imported Defeathering Machine (Electric-Powered |Small | Medium |Big)
Rated 0 out of 5
₦405,000.00 – ₦525,215.50Price range: ₦405,000.00 through ₦525,215.50
| Weight | 40000 g |
|---|---|
| Class | Poultry equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | Imported, New |
| Up to Date | UTD |
| Size | Big, Medium, Small |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
Banana Tree Shredder Machine – 700kg/hr (6.5HP Petrol Engine)
Rated 0 out of 5
₦500,000.00
| Weight | 500000000000 g |
|---|
Rotating Irrigation Spray Gun | 360-degree
Rated 0 out of 5
₦500,000.00
| Weight | 8000 g |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 18 × 20 cm |
| Water Inlet Diameter | 50mm |
| Working pressure | 3-8 bar |
| Nozzle | 18-26mm |
| Sprinkler Radius | 29-62 meters |
| Spray Angle | 24°/44° |
| Up to Date | UTD |
4.6 out of 5
High Capacity Carcass Washing Bowl (10/25 Birds/Batch | Stainless Steel | Locally Fabricated)
Rated 0 out of 5
₦455,000.00
| Weight | 45000 g |
|---|---|
| Country of Origin | Nigeria (Locally Fabricated) |
| Up to Date | UTD |
4.88 out of 5
Load more products
Loading...










