Showing 1–12 of 97 resultsSorted by latest
Automatic Bell Drinker Hose – 50 m Long
Rated 0 out of 5
GALVANIZED FEED TROUGH
Rated 0 out of 5
0 out of 5
Gas Brooder
Rated 0 out of 5
0 out of 5
Platinum 701 F1 (100 Seeds) + Force up (1L) + Saaf (250g) + Free Nursery Bags (1Bundle)
Rated 0 out of 5
₦48,000.00
5 out of 5
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Up to Date | UTD |
India Manual Debeaking Machine
Rated 0 out of 5
₦165,200.00
4 out of 5
| Weight | 10000 g |
|---|---|
| Class | Poultry equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Country of Origin | India |
| Weight | 10 kg |
Manual Granular Fertilizer Applicator – Shovel
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Class | Fertilizer Applicator |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Weeder Head (for Brush Cutters) – Chinese Model
Rated 0 out of 5
0 out of 5
AI Kit for Pigs
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Class | Poultry equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Item Type | |
| Suitable For |
Electric Lighting Brooder with Thermostat
Rated 0 out of 5
₦98,050.00
4 out of 5
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Item Type | Electric Brooder |
| Item Condition | Durable and sturdy, New |
| Suitable For | Providing artificial heat source/brooding for growing chicks |
| Up to Date | UTD |
Load more products
Loading...
e.g. day old chick carton size or a little bigger










