Showing all 4 resultsSorted by latest
Soursop Seedling
Rated 0 out of 5
₦1,999.99
0 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Age | 2-6 months |
| Class | Potted Nursery Seedlings |
| Country of Origin | Nigeria |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Type | Seedling |
| Up to Date | UTD |
Hybrid Supergene Sprouted Seeds (Oil Palm Nuts | Pack of 500)
Rated 5.00 out of 5
₦155,000.00 – ₦310,000.00Price range: ₦155,000.00 through ₦310,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Weight | 5000 g |
|---|---|
| Varieties | Supergene |
| Age | 4-6 months |
| Species | Oil palm |
| Class | Potted Nursery Seedlings |
| Size | A pack, Half pack |
Ordered:2571
Items available:4929
Dwarf Coconut Seedlings
Rated 0 out of 5
₦5,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Potted Nursery Seedlings |
| Species | Coconut plant |
| Age | 12 months in the nursery |
| Varieties | Malaysian Variety |
| Up to Date | UTD |
Sour-sop Seedlings
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Age | 2-6 months |
| Class | Potted Nursery Seedlings |
| Country of Origin | Nigeria |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Minimum Order | 15 units |
| Up to Date | UTD |










