- Quantity of product Thema Carrot Seeds (East West Seed Brand ) | 50g can not be less than 2
Demon F1 Red Chilli Pepper Seeds (East West Seed Brand | 5g)
₦25,000.00| Weight | 5 g |
|---|---|
| Packaging | 5g Sachets |
| Item Type | hybrid seeds |
| Species | red pepper |
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Thema Carrot Seeds (East West Seed Brand ) | 50g
₦12,500.00| Weight | 10 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Packaging | 10g Satchet, 50g tin |
| Up to Date | UTD |
Kale Semi-Tailed Curled (WellGrow Seeds Brand | 0.3g)
| Weight | 25 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | Sachets |
| Minimum Order | 10 |
Grifaton GreyBell Watermelon Seeds | Hybrid
₦17,500.00| Weight | N/A |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Weight | 100g, 500g |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Packaging | Can |
| Up to Date | UTD |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Basanti 447 F1 Okra Seeds (East West Seed Brand | 20g | 100g)
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Packaging | 5g Sachets |
Mona Lisa F1 Cucumber Seeds (500 Seeds | 1000 Seeds)
| Weight | 5 g |
|---|---|
| Item Condition | New, portable and safe |
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Tomato UC82B Seeds (Premier Seeds Brand | Sachet | Tin)
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 100g can, 20g sachet |
| Item Condition | Safe, enclosed, fresh |
Saira F1 Cucumber Seeds (East West Seed | 500 Seeds)
₦8,750.00| Weight | 10 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Up to Date | UTD |
Roma VF Tomato Seeds (Premier Seeds|20g |100g)
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 100g can, 20g sachet |
| Item Condition | Safe, enclosed, fresh |
California Wonder (Sweet Pepper Seed)
Price range: ₦23,999.00 through ₦37,000.00| Weight | 500 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 100g sachets, 500g sachets |
| Item Condition | Safe, enclosed, fresh |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Platinum 701 F1 (100 Seeds) + Force up (1L) + Saaf (250g) + Free Nursery Bags (1Bundle)
₦48,000.00| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Up to Date | UTD |










