Showing 157–168 of 302 resultsSorted by latest
Tenera Palm Seedlings
Rated 0 out of 5
₦1,000.00
0 out of 5
| Weight | 100000000000000000000000000000 g |
|---|---|
| Class | Seedling |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh |
| Suitable For | Planting |
| Item Type | oil palm seedlings | Tenera |
| Up to Date | UTD |
pH Buffer Powder | Calibration Solution ( 20pcs Per Lot )
Rated 0 out of 5
₦16,000.00
0 out of 5
| Weight | 250 g |
|---|---|
| Class | Ph solution |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Item Type | PH Meter Buffer Powder Calibration Solution |
| Packaging | 250g Sachet |
| Up to Date | UTD |
Grape Orange Seedlings
Rated 0 out of 5
₦3,499.99
0 out of 5
| Weight | 10000000000 g |
|---|---|
| Class | Plant seedling |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Up to Date | UTD |
Auto Continous Band Sealer Machine
Rated 0 out of 5
₦400,000.00
0 out of 5
| Weight | 19000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural equipment |
| Country of Origin | China |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Durable and sturdy |
| Item Type | Auto Continous Band Sealer Machine |
| Up to Date | UTD |
Magnesium Sulphate (Doris Brand | 25kg |50kg)
Rated 0 out of 5
4.36 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural fertilizer |
| Packaging | 25kg bag, 50kg bag |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Suitable For | crops and soils |
Soya Beans Seeds for Planting (1kg Packs and 50kg bags)
Rated 0 out of 5
₦3,500.00 – ₦150,000.00Price range: ₦3,500.00 through ₦150,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Colour | Yellow |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Packaging | 1kg, 50kg bag |
| Up to Date | UTD |
| Class | Seeds |
| Item Condition | Fresh |
| Item Type | soya beans seeds |
Ordered:682
Items available:218
Cammry Electronic Scale (Floor Type | 40kg Capacity)
Rated 0 out of 5
4.36 out of 5
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Digital LED display | Easy viewing on indicator | wide 180° viewing angle. |
| Item Type | Floor weighing scale |
| Suitable For | Industries, farms, retail stores etc |
| Features | Durable heavy duty steel structure, Rust proof coating, Sleek design, Wide platform for weighing large packages |
| Item Condition | Imported, New |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
Soko Vegetable Seed | per 50gram
Rated 0 out of 5
₦1,500.00
0 out of 5
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Class | Seeds |
| Item Type | vegetable seed |
| Packaging | Per milk cup |
| Up to Date | UTD |
Jute Vegetable Seeds (Ewedu) | Per 50gram
Rated 0 out of 5
₦1,700.00
0 out of 5
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Class | Seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Item Type | vegetable seed |
| Packaging | Per milk cup |
| Up to Date | UTD |
Amaranthus Seeds (Green Tete Vegetable)
Rated 0 out of 5
₦2,000.00
0 out of 5
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Class | Seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Up to Date | UTD |
Livestock Tag Applicator.
Rated 0 out of 5
₦18,500.00 – ₦23,000.00Price range: ₦18,500.00 through ₦23,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Size | Giant, Medium |
| Up to Date | UTD |
Ordered:0
Items available:956
Glucovita C | 100g
Rated 0 out of 5
4.88 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Load more products
Loading...










