Layer premix | For Layers | 25kg
Price range: ₦8,400.00 through ₦63,800.00| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Layer feed |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Item Type | layers premix |
| Packaging | 25kg bag |
| Suitable For | layers |
| Up to Date | UTD |
| Size | 2.5kg, 25kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Layers Premix (Vit +Min | 2.5kg | 25kg)
Price range: ₦8,500.00 through ₦63,800.00| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Size | 25kg |
| Item Type | layers premix |
| Suitable For | layers |
| Weight | 2.5kg, 25kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page










