Showing 469–480 of 1187 resultsSorted by latest
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
Cage Plier | Pin
Rated 0 out of 5
₦4,000.00 – ₦8,000.00Price range: ₦4,000.00 through ₦8,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
|---|---|
| Features | Durable material |
| Item Condition | New |
| Up to Date | UTD |
| Item Type | Pin, Plier |
7 in 1 pH meter
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Class | Water pH Meter |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Up to Date | UTD |
Poultry Feeding Machine | 2 hp
Rated 0 out of 5
4 out of 5
| Capacity | 150-200kg |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Suitable For | Dispensing poultry feed |
| Up to Date | UTD |
Piperanor WSP (Jubaili Brand | 100g Sachets)
Rated 0 out of 5
₦4,500.00
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Class | Veterinary drug |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Packaging | 100g |
| Item Condition | Safe |
| Payment Term | Full Payment |
Band Castrator (For Farm Animals)
Rated 0 out of 5
₦15,500.00
0 out of 5
| Weight | 250 g |
|---|---|
| Dimensions | 23 cm |
| Features | Stainless steel |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Class | Equipment |
| Up to Date | UTD |
Fisodine (500mL | 1 Litre)
Rated 0 out of 5
₦3,200.00 – ₦5,500.00Price range: ₦3,200.00 through ₦5,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Multivitamins |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Cage Angle Cutter
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Item Condition | New, portable and safe |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Class | Equipment |
| Up to Date | UTD |
Wheat Offal | Wheat Bran- 50kg
Rated 0 out of 5
₦425,500.00 – ₦2,127,500.00Price range: ₦425,500.00 through ₦2,127,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
Locally Fabricated Garri Rotary Fryer | 15-20kg/batch (Input)
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 350000 g |
|---|---|
| Item Type | Garri Fryer |
| Class | garri processing equipment |
| Item Condition | Durable and sturdy |
| Features | automatic |
| Capacity | 50kg/batch |
| Suitable For | frying garri |
| Up to Date | UTD |
Jab Planter (Auto Seeder) – Chinese Model
Rated 5.00 out of 5
₦56,250.00 – ₦62,500.00Price range: ₦56,250.00 through ₦62,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 8000 g |
|---|---|
| Item Condition | Durable and sturdy, New |
| Overall Height | 32″ |
| Up to Date | UTD |
| Capacity | Double, Single |
AI Kit for Pigs
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Class | Poultry equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Item Type | |
| Suitable For |
Load more products
Loading...










