Showing 589–600 of 1185 resultsSorted by latest
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
“African Walnut Seedlings” has been added to your cart. View cart
Galvanized Gas Oven
Rated 0 out of 5
₦287,500.00 – ₦2,070,000.00Price range: ₦287,500.00 through ₦2,070,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Weight | 110000 g |
|---|---|
| Item Condition | Durable and sturdy, New |
| Up to Date | UTD |
| Capacity | 1000, 100kg, 200kg, 500kg, 50kg |
Darina Cucumber seeds | 10g | Seminis brand
Rated 0 out of 5
₦15,000.00
5 out of 5
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Class | cucumber |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | early maturity, incredibly sweet fruits, and high potential yield. |
| Suitable For | Cucumber cultivation |
| Packaging | 10g sachet |
| Up to Date | UTD |
Tecamin Flower Biostimulant | 1L
Rated 0 out of 5
₦16,000.00
5 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Packaging | 1 liter bottle |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Crop Production |
| Class | Biostimulant |
| Up to Date | UTD |
Agriful Biostimulant Fertilizer | 1L
Rated 0 out of 5
₦13,199.99
5 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural fertilizer |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Tecamin Flower Fertilizer | Biostimulant | 1L
Rated 0 out of 5
4.36 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Packaging | 1 liter bottle |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Crop Production |
| Class | Biostimulant |
Belt Expert | 100ML
Rated 0 out of 5
₦12,500.00
5 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Class | Insecticide |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 100ml bottles |
| Suitable For | Crop protection |
| Up to Date | UTD |
Grafted dwarf hybrid mango seedlings
Rated 0 out of 5
₦4,199.99
0 out of 5
| Weight | 100000000000 g |
|---|---|
| Class | Plant seedling |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Planting |
| Up to Date | UTD |
African Walnut Seedlings
Rated 0 out of 5
₦1,699.99
0 out of 5
| Weight | 10000000000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Class | Plant seedling |
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Suitable For | Planting |
| Up to Date | UTD |
Teak Tree Seedlings
Rated 0 out of 5
₦1,800.00
0 out of 5
| Weight | 1000000000000 g |
|---|---|
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Class | Seedling |
| Suitable For | Planting |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Hybrid Pineapple Suckers | Smooth Cayenne | Sugar loaf | Queen
Rated 0 out of 5
₦250.00 – ₦300.00Price range: ₦250.00 through ₦300.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Weight | 600-800g |
| Item Type | Hybrids |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Class | Suckers |
| Up to Date | UTD |
| Variety | Smooth Cayenne, Sugar Loaf, Queen |
Metal Feeders (Galvanized) – Locally Fabricated (1kg | 2kg | 3.5kg)
Rated 0 out of 5
₦1,900.00 – ₦3,600.00Price range: ₦1,900.00 through ₦3,600.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Weight | 4500 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Class | Poultry equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
| Capacity | 1kg, 2Kg, 3.5kg |
Golden Hybrid Sweetcorn (1kg)
Rated 0 out of 5
5 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Hybrid seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Item Type | Hybrid sweetcorn |
| Packaging | 1kg Sachet |
Load more products
Loading...










