Search products
Price filter
Sort by
Inorganic Fertilizers
GreenOK Calcium Nitrate Granular Fertilizer | 25kg
Rated 0 out of 5
₦70,000.00
| Weight | 50000000000 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
MasterChem S.S.P Single Super Phosphate Fertilizer (50kg)
Rated 0 out of 5
₦60,000.00
| Weight | 50000000000 g |
|---|
YaraLiva Nitrabor Fertilizer | 25kg
Rated 0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural fertilizer |
| Suitable For | Crop Production |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
4.36 out of 5
Diammonium Phosphate Fertilizer (DAP) | 18-46-0 | (50KG) | Local
Rated 0 out of 5
₦38,000.00
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Country of Origin | China |
| Size | 50kg |
| Up to Date | UTD |
5 out of 5
NPK 20:10:10 | Golden Fertilizer |50kg | Grade A
Rated 0 out of 5
₦65,000.00
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural fertilizer |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | safe to use |
| Item Type | Fertilizers |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
5 out of 5
Load more products
Loading...










