Search products
Sort by
Insecticides
Offer: Buy 5 Cobra 26 Tomato Seeds + 1 FMC Original Furadan 5G free
Rated 0 out of 5
₦125,000.00
| Weight | 50000000000 g |
|---|
Rocket Insecticide (Chlorpyrifos)
Rated 0 out of 5
₦25,000.00
| Payment Term | Full Payment |
|---|---|
| Item Condition | 100% Brand new |
| Features | Easy and safe to handle | Effective against a wide range of pathogenic and spoilage micro-organisms | Non-corrosive. |
| Up to Date | UTD |
5 out of 5
Final Force Insecticide | Systemic
Rated 0 out of 5
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Class | Agrochemicals |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 30g sachet |
0 out of 5
Mite Force Insecticide | Systemic Contact | 100mL|250mL
Rated 0 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Class | Agrochemicals |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Packaging | 100ml bottles, 250ml bottle |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Crop protection |
5 out of 5
Belt Expert | 100ML
Rated 0 out of 5
₦12,500.00
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Class | Insecticide |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 100ml bottles |
| Suitable For | Crop protection |
| Up to Date | UTD |
5 out of 5
Load more products
Loading...










