Search products
Price filter
Sort by
Agro Processing Equipment
Multifunctional Crop Thresher
Rated 0 out of 5
| Weight | 500000 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
| Item Type | With Electric Motor, With Petrol Engine |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
Installation Services – Garri Processing Machines | Pelletizing Machines | Battery Cages
Rated 0 out of 5
| Installation Service | Garri Processing Machine, Feed Pelletizer Installation, Battery Cages, 1″ pipe, 25 liters of arzola oil, Chimney pipe |
|---|
Garri Processing Plant (Combo) – Locally Assembled | Free Shipping
Rated 4.00 out of 5
| Weight | 1000000 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Estimated delivery (working days) | 1 month |
| Item Condition | 100% Brand new |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Drip Cup
Rated 0 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Maize Thresher | 1200kg/hr
Rated 0 out of 5
₦625,000.00
| Weight | 32500 g |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 27 × 70 cm |
| Class | Agricultural equipment |
| Item Condition | Durable and sturdy, New |
| Power | 0.8kw (1hp) |
| Voltage | 220V |
| Country of Origin | China |
0 out of 5
Locally Fabricated Garri Rotary Fryer | 15-20kg/batch (Input)
Rated 0 out of 5
| Weight | 350000 g |
|---|---|
| Item Type | Garri Fryer |
| Class | garri processing equipment |
| Item Condition | Durable and sturdy |
| Features | automatic |
| Capacity | 50kg/batch |
| Suitable For | frying garri |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Load more products
Loading...










