Search products
Price filter
Sort by
Cattle Input
- Quantity of product NEXEEDS Habanero Fire Ball Pepper Seeds (10g) can not be less than 5
Electronic Platform Scale (500 kg Capacity)
Rated 0 out of 5
| Weight | 20000 g |
|---|---|
| Dimensions | 31.5 × 40.5 cm |
| Features | Durable heavy duty steel structure, Rust proof coating, Sleek design, Wide platform for weighing large packages |
| Colour | Black, Gray |
| Digital LED display | Easy viewing on indicator, wide 180° viewing angle. |
| Suitable For | Industries, farms, retail stores etc |
| Item Type | Platform weighing scale |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Size | Breadth 40.5cm, Length 31.5cm |
| Up to Date | UTD |
Combo Pack: Ear Tags + Applicator + Injector
Rated 0 out of 5
| Weight | 50000000000 g |
|---|
Cattle Weighing Scale (3 tonnes Capacity )
Rated 0 out of 5
₦690,000.00
| Weight | 100000 g |
|---|---|
| Item Condition | Imported, New, portable and safe |
| Estimated delivery (working days) | 4 to 6 weeks |
| Up to Date | UTD |
4.6 out of 5
DRAMINSKI Pregnancy Detector – Ultrasonic Tester for Sheep, Pig & Dog
Rated 0 out of 5
₦977,500.00
| Weight | 50000000000 g |
|---|
0 out of 5










