Showing 181–192 of 373 resultsSorted by latest
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Brand
Filter by Power
Agricultural Equipment
Large Garri Fryer (400kg of Garri per Day) – Locally Assembled
Rated 0 out of 5
| Item Type | Large Garri Fryer |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Cassava Grating Machine | 2.5 – 3 tons/hr. | 4hp – Locally Assembled | Automatic | Stainless
Rated 0 out of 5
₦1,567,000.00
| Capacity | 3 tons/hr |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | in 3 – 4 weeks |
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | New |
| Item Type | Cassava Grating Machine |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Large Cassava Peeler | 2.5 – 3 tons/hr.
Rated 0 out of 5
| Weight | 100000000 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Estimated delivery (working days) | in 3 – 4 weeks |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Manual Granular Fertilizer Applicator – Shovel
Rated 0 out of 5
| Class | Fertilizer Applicator |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Digital pH Meter
Rated 0 out of 5
| Weight | 150 g |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 3.1 × 2.3 cm |
| Class | Water test kit |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Industrial Electric Hand Mixer
Rated 0 out of 5
| Class | |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | Durable material |
| Item Condition | New |
| Warranty | 12 months |
0 out of 5
Rotary Hammer
Rated 0 out of 5
| Class | |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Warranty | 12 months |
| Capacity |
0 out of 5
Grass Shredder Without Conveyor – (1 ton/hr.)
Rated 0 out of 5
₦660,000.00
| Weight | 100000 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Diesel Pelletizing Machine (200 kg/hr.)
Rated 0 out of 5
| Class | Pelletizing machine |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | Durable heavy duty steel structure |
| Item Condition | New |
| Warranty | 12 months |
0 out of 5
Floating Feed Pellet Machine | Flash Sales
Rated 0 out of 5
| Class | Pelletizing machine |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | dice: 5pieces (1mm, 2mm, 3mm, 4mm, 6mm), Durable heavy duty steel structure |
| Item Condition | New |
| Warranty | 12 months |
| Capacity | 100-120kg/hr, 180-200kg/hr, 30-40kg/hr, 40-50kg/hr |
| Up to Date | UTD |
4.88 out of 5
150kg Spring Scale
Rated 0 out of 5
₦85,000.00 – ₦95,000.00Price range: ₦85,000.00 through ₦95,000.00
| Estimated delivery (working days) | Within 10 to 14 days |
|---|---|
| Class | Equipment |
| Item Condition | 100% Brand new |
| Item Type | |
| Payment Term | Full Payment |
| size | 100kg, 200kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.36 out of 5
Weeder Head (for Brush Cutters) – Chinese Model
Rated 0 out of 5
| Weight | 7000 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Load more products
Loading...










