Search products
Price filter
Sort by
Filter by Brand
Filter by Power
Agricultural Equipment
Fogging Machine – Disinfection | Fumigation
Rated 0 out of 5
Complete Irrigation Combo Kit For One Acre – Drip Tape | End Cap | Connector with Valve | Layflat Hose
Rated 0 out of 5
Poultry Feeders | 5kg | 6kg | IVK
Rated 0 out of 5
₦1,200.00 – ₦7,500.00Price range: ₦1,200.00 through ₦7,500.00
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Class | Poultry equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
| Size | 1.5kg, 10kg, 5 kg, 6kg |
| Colour | Black and red, White and red |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Egg Hatcher – Various Capacities
Rated 0 out of 5
₦930,000.00 – ₦17,250,000.00Price range: ₦930,000.00 through ₦17,250,000.00
| Capacity | 112 Eggs, 12,000 Eggs, 15,960 Eggs, 3,000 Eggs, 6,240 Eggs, 9,240 Eggs |
|---|
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Installation Services – Garri Processing Machines | Pelletizing Machines | Battery Cages
Rated 0 out of 5
| Installation Service | Garri Processing Machine, Feed Pelletizer Installation, Battery Cages, 1″ pipe, 25 liters of arzola oil, Chimney pipe |
|---|
Drip Tape (For Drip Irrigation | Rubber Material)
Rated 0 out of 5
₦133,000.00 – ₦135,000.00Price range: ₦133,000.00 through ₦135,000.00
| Weight | N/A |
|---|---|
| Item Condition | New, portable and safe |
| Features | Comes in different lenghts, thickness, spacing, and diameter. |
| Suitable For | Drip irrigation system |
| Up to Date | UTD |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Irrigation Drip Support Stakes – Tubing Hose Holders (Per One)
Rated 0 out of 5
Solar Water Pump
Rated 0 out of 5
| Weight | 50000000000 g |
|---|
Load more products
Loading...










