Afrimash Combo Offers
Agrited Broiler Promo – Buy 10 Cartons & Get 1 Broiler Booster + 1 Anti-Stress FREE
Rated 0 out of 5
₦46,500.00 – ₦93,000.00Price range: ₦46,500.00 through ₦93,000.00
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
|---|---|
| Size | Half Carton, One Carton |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Kuroiler Promo – Buy 5 Cartons of Kuroiler & Get 1 Ground Feeding Tray FREE
Rated 0 out of 5
₦42,000.00
| Presentation | Carton of 50 chicks |
|---|---|
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Afrimash broiler promo -Buy 5 Cartons of Afrimash Broiler – Get 1 Sachet of Anti-Cocci (Limited Time Offer)
Rated 0 out of 5
₦90,000.00
| Species | Poultry (Broilers) |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
Combo Offer: Maize Sheller with GX200 Petrol Engine (1000–1500 kg/hr) + Metal Seed Planter
Rated 0 out of 5
₦450,000.00
OFFER: Automatic Poultry Beak Trimming Machine with Counter (Debeaker) + 5 FREE Nipple Drinker with Cup
Rated 0 out of 5
| Weight | 15000 g |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 22 × 21 cm |
| Up to Date | UTD |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Offer: 5 Daewy cucumber Seeds (500 Seeds) + 4 Nursery SeedTrays(105 holes)
Rated 0 out of 5
₦125,000.00
| Weight | 5000000000000 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
OFFER: Gas Brooder with Infrared Functions (1000 Capacity) + 1 FREE HTC thermometer
Rated 0 out of 5
| Weight | 5000000000 g |
|---|
Load more products
Loading...










