Search products
Sort by
Livestock Combo Offers
OFFER: Gas Brooder with Infrared Functions (1000 Capacity) + 1 FREE HTC thermometer
Rated 0 out of 5
| Weight | 5000000000 g |
|---|
Poultry Drug Combo – Mini
Rated 0 out of 5
₦60,000.00
| Weight | 2500 g |
|---|---|
| Class | Antibiotics and Multivitamin |
| Item Condition | New, Safe |
| Payment Term | Full Payment |
| Weight | 2500g |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5
DOC Drug Combo – Maxi
Rated 0 out of 5
₦170,000.00
| Weight | 4500 g |
|---|---|
| Item Condition | New, Safe |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Poultry production |
| Weight | 4500g |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5










