Search products
Sort by
Egg Production
Electric Hand Debeaker (220V/150W)
Rated 0 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Country of Origin | China |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Payment Term | Full Payment |
| Class | Poultry equipment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5
Piper Dewormer WSP (100g Per Sachet)
Rated 0 out of 5
₦5,900.00
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Class | Anthelminthics |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
0 out of 5
AGRITED Pullets (Hyline Brown Pullets) Day-Old
Rated 3.00 out of 5
₦185,000.00
| Species | Poultry |
|---|---|
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.48 out of 5
Fisbroil Broiler Booster Super Tonic (500mL | 1L | 2L | 4L)
Rated 0 out of 5
₦2,600.00 – ₦10,500.00Price range: ₦2,600.00 through ₦10,500.00
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Class | Immune booster |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
Day-Old AMO Pullets (ISA Brown | Pre-Order)
Rated 4.67 out of 5
₦175,000.00
| Species | Poultry |
|---|---|
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Up to Date | UTD |
4.48 out of 5
Bell Drinker for Poultry Chicks – Chinese Type
Rated 0 out of 5
| Weight | 150000000000 g |
|---|---|
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Up to Date | UTD |
4.88 out of 5
Quality Brooder Guard for Chicks (Plastic Board Model) – Brooding Guard
Rated 0 out of 5
₦29,500.00
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 65 cm |
| Capacity | 300 to 350 chicks |
| Class | Brooding equipment |
| Estimated delivery (working days) | 3 to 7 days |
| Packaging | 1 roll plus stand/support |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5
Polidine Disinfectant (Iodophor | Antimicrobial | Fungicide | 1 Liter | 4 Liter)
Rated 0 out of 5
₦16,950.00 – ₦65,900.00Price range: ₦16,950.00 through ₦65,900.00
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Country of Origin | Nigeria |
| Size | 1 litre, 4 Litres |
| Suitable For | Sanitation and disinfection |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.96 out of 5










