“Metal Seed Planter – Chinese Model” has been added to your cart. View cart
Showing all 5 resultsSorted by latest
Feed Mill Crusher | Mechanical Vertical Mixer |Electric With Electric Motor (1 Ton Capacity)
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 200000 g |
|---|---|
| Features | |
| Class | Agricultural equipment |
| Suitable For | |
| Estimated delivery (working days) | within 2 weeks |
| Item Condition | New |
Metal Seed Planter – Chinese Model
Rated 0 out of 5
₦75,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 20000 g |
|---|---|
| Item Condition | New, portable and safe |
| Presentation | Packaged in paper boxes |
| Country of Origin | China |
| Estimated delivery (working days) | 3 to 7 days |
| Up to Date | UTD |
Seed Planter – Double Compartment
Rated 0 out of 5
4.88 out of 5
| Weight | 22000 g |
|---|---|
| Suitable For | Simultaneous planting of seeds and application of fertilizer |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Presentation | Packaged in paper boxes |
| Country of Origin | China |
| Estimated delivery (working days) | 3 to 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Draminski GMM Mini (Grain Moisture Meter)
Rated 0 out of 5
| Weight | 700 g |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 8 cm |
| Item Condition | Durable and sturdy, Imported, New, portable and safe |
| Digital LED display | Available with user friendly control panel |
| Features | Convenient handling, Durable material, Sleek design |
| Packaging | Paper Boxes |
| Payment Term | Full Payment |
| Estimated delivery (working days) | in less than 1 week |
Draminski GMM Mini (Grain Moisture Meter)
Rated 0 out of 5
| Weight | 700 g |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 8 cm |
| Item Condition | Durable and sturdy, Imported, New, portable and safe |
| Digital LED display | Available with user friendly control panel |
| Features | Convenient handling, Durable material, Sleek design |
| Packaging | Paper Boxes |
| Payment Term | Full Payment |
| Estimated delivery (working days) | in less than 1 week |










