Grower Pig Feed (25kg | 50kg | Terratiga-Koudijs Brand)
Price range: ₦26,950.00 through ₦49,950.00| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Grower feeds |
| Up to Date | UTD |
| Size | 25kg, 50kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Koudijs Pig Concentrate (5% | 50kg Feed | Terratiga Brand)
₦130,800.00| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Pig concentrate |
| Up to Date | UTD |
Lactating Sow Feed (25kg | 50kg | Terratiga Brand)
Price range: ₦25,950.00 through ₦49,850.00| Weight | N/A |
|---|---|
| Class | Lactating sows |
| Up to Date | UTD |
| Size | 25kg, 50kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Starter Pig Feed (25kg | 50kg | Terratiga Brand)
Price range: ₦28,950.00 through ₦54,955.00| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | pig starter feed |
| Up to Date | UTD |
| Size | 25kg, 50kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Gestating Sow Feed (25kg | 50kg | Terratiga Brand)
Price range: ₦21,950.00 through ₦40,950.00| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Gestating Sow feed |
| Up to Date | UTD |
| Size | 25kg, 50kg |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Secrets of Starting and Growing A successful Poultry Farm (341 Pages) – 2020 Edition
Original price was: ₦7,000.00.₦3,500.00Current price is: ₦3,500.00.| Fulfilled By Afrimash | FBA |
|---|
Creep Feed (for Piglets | 25kg Feed | Terratiga)
₦46,000.00| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Creep feed |
| Packaging | 25kg bags |
| Suitable For | Piglets |
| Up to Date | UTD |
Royal Canin Maxi Starter (4kg | 15kg)
| Weight | N/A |
|---|---|
| Class | Dog food, Dry food |
| Suitable For | Large breed dogs, Mother dogs and baby dogs |
Grower Pig Feeds (TopFeed Brand | 25kg)
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Grower feeds |
| Suitable For | Growers/ fatteners 25kg to 45kg, Growing pigs |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Starter Pig Feeds (TopFeed Brand | 25kg)
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | pig starter feed |
| Suitable For | Piglets, Pigs |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |










