Showing all 6 resultsSorted by popularity
Amo Broiler Finisher Feed (Mash | Pellet ) – 25kg
Rated 0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Poultry feed |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Broiler Finishers |
| Packaging | 25kg bags |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
Top Feeds Broiler Finisher (Mash | 25kg)
Rated 0 out of 5
₦22,500.40
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Item Type | Broiler finisher feed |
| Class | Broiler Finisher Mash, Broiler Finisher Pellets |
| Suitable For | Broiler Finishers |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |










