Showing all 4 resultsSorted by price: low to high
Paper Egg Crates (White | Brown | Bundle of 100 pieces)
Rated 0 out of 5
₦15,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
| Weight | 9000 g |
|---|---|
| Class | Paper Egg Crates |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Maximum Order | 5 Bundles (500 Crates) |
| Up to Date | UTD |
| Item Type | Brown, White |
Plastic Egg Crate – Bundle of 24 Pieces
Rated 0 out of 5
₦15,500.00
4.88 out of 5
| Weight | 5000 g |
|---|---|
| Item Condition | New, portable and safe |
| Up to Date | UTD |
EKOPAK Water Resistant Egg Crates(100 Pcs)
Rated 0 out of 5
₦16,700.00 – ₦17,900.00Price range: ₦16,700.00 through ₦17,900.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 5000000000000 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | New |
| Minimum Order | A bundle of 100 pieces of crates |
| Model | 30 Eggs Crate (no cover), 6 Eggs Crate (with cover) |
| Estimated delivery (working days) | in less than 1 week |
Chicken Egg Transfer Box (ARI Brand | 240 Eggs Capacity)
Rated 0 out of 5
4.6 out of 5
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Capacity | About 180 eggs |
| Suitable For | Temporary storage and transportation of eggs |
| Up to Date | UTD |










