Showing 1–12 of 14 resultsSorted by average rating
The Black Soldier Fly Production Manual
Rated 0 out of 5
0 out of 5
Skretting Fish Meal – Premium Marine Protein for Aquaculture Success
Rated 0 out of 5
₦26,705.00 – ₦43,600.00Price range: ₦26,705.00 through ₦43,600.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Aqualis Extruded Catfish Feed (2mm | 3mm | 4mm | 6mm | 9mm | 15kg)
Rated 0 out of 5
₦38,650.00 – ₦44,700.00Price range: ₦38,650.00 through ₦44,700.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 15000 g |
|---|---|
| Class | Extruded catfish feed |
| Pellet Size | 2mm, 3mm, 4mm, 6mm, 9mm |
| Country of Origin | Nigeria |
| Up to Date | UTD |
Feed Pelletizer (Size 32/42/52)
Rated 0 out of 5
₦125,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.6 out of 5
| Weight | 5000 g |
|---|---|
| Class | Dry Pelleting Machine |
| Item Condition | Imported, New |
| Estimated delivery (working days) | in 1-2 weeks |
| Power control | Manual, requires petrol/electric motors for functionality. |
| Suitable For | Pelletizing animal feeds |
| Variety | Size 32, Size 42, Size 52 |
| Up to Date | UTD |
Aller Claria Float (2mm | 3mm | 4.5mm | 6mm | 8mm | 15kg Feed for Growers)
Rated 0 out of 5
₦81,650.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
Feed Pelleting Machine (3 Phase – Electric Powered Model)
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | N/A |
|---|---|
| Class | Dry Pelleting Machine |
| Capacity | Small capacity (100-150kg/hr), Medium capacity (200-250kg/hr) |
| Item Condition | New |
| Estimated delivery (working days) | in 1-2 weeks |
TopFeed Omega Fish Feed (Floating Feed Pellets for Tilapia | 4.5mm | 6mm | 9mm) – 15kg
Rated 0 out of 5
₦25,081.25 – ₦26,747.50Price range: ₦25,081.25 through ₦26,747.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 15000 g |
|---|---|
| Class | Fish feed |
| Pellet Size | 4.5mm, 6mm, 9mm |
TopFeed Aqua Fish Feed (Floating Feed Pellets for Catfish | 2mm | 3mm | 4.5mm | 6mm | 9mm) – 15kg
Rated 0 out of 5
₦31,904.75 – ₦39,627.50Price range: ₦31,904.75 through ₦39,627.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 15000 g |
|---|---|
| Class | Fish feed |
| Pellet Size | 2mm, 3mm, 4.5mm, 6mm, 9mm |
BlueCrown Extruded Fish Feed (2mm | 3mm | 4mm | 6mm | 9mm | 15kg)
Rated 0 out of 5
₦28,020.00 – ₦36,020.00Price range: ₦28,020.00 through ₦36,020.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 15000 g |
|---|---|
| Class | Extruded catfish feed |
| Pellet Size | 2mm, 3mm, 4mm, 6mm, 9mm |
| Country of Origin | Nigeria |
| Up to Date | UTD |
Load more products
Loading...










