“Demon F1 Red Chilli Pepper Seeds (East West Seed Brand | 5g)” has been added to your cart. View cart
Showing all 5 resultsSorted by latest
Buy High-Quality Plantain Suckers l Afrimash | Elephant Giant/ Cameroonian Plantain
Rated 0 out of 5
₦500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 300 g |
|---|---|
| Suitable For | Banana plantation, Pineapple production, Plantain production |
| Estimated delivery (working days) | Available on pre-order | Nationwide shipping |
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Up to Date | UTD |
Demon F1 Red Chilli Pepper Seeds (East West Seed Brand | 5g)
Rated 0 out of 5
₦25,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 5 g |
|---|---|
| Packaging | 5g Sachets |
| Item Type | hybrid seeds |
| Species | red pepper |
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Finisher Pig Feed (25kg | 50kg | Terratiga)
Rated 0 out of 5
₦24,950.00 – ₦47,950.00Price range: ₦24,950.00 through ₦47,950.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Finishers feed |
| Up to Date | UTD |
| Size | 25kg, 50kg |










