Showing all 5 resultsSorted by latest
Layer Production Protein Concentrate | Hendrix
Rated 0 out of 5
₦90,562.50
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Feed Concentrate, Layer Concentrate |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Purely organic, Maggot and Sand-Free, Nutritional content intact |
| Size | 50kg |
| Item Type | Feed concentrates |
| Packaging | 25kg bags |
| Suitable For | Formulation of layer feed |
New Hope Layer Concentrate (Brand 3124 | 25kg)
Rated 0 out of 5
₦19,119.75
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh |
| Suitable For | Formulation of layer feed |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Layer Concentrate (TopFeeds Brand | Grower | Layer) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
₦18,871.99 – ₦20,039.99Price range: ₦18,871.99 through ₦20,039.99
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Feed Concentrate | Layer Concentrate, Grower concentrate Topfeed |
| Concentrate Type | 40% Layer-Concentrate, 30% Layer-Concentrate, 40% Grower-Concentrate |
| Packaging | 25kg bags |
| Minimum Order | 100 bags |
| Country of Origin | Nigeria |
| Up to Date | UTD |
Layer Production Concentrate (with Colourant | Agricare Brand) – 25Kg Bag
Rated 0 out of 5
₦49,499.99
5 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Concentrate Type | Layer Concentrate |
| Item Type | Feed concentrates |
| Suitable For | Formulation of layer feed |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Hybrid Layer Concentrate – 25Kg Bag
Rated 0 out of 5
₦3,690.00 – ₦8,630.00Price range: ₦3,690.00 through ₦8,630.00
0 out of 5










