Vitamino Trace Oral (1 Litre)
₦20,100.00| Species | Livestock |
|---|---|
| Country of Origin | India |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Vitamino Trace Oral (1 Litre)
₦20,100.00| Species | Livestock |
|---|---|
| Country of Origin | India |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Vitamino Trace Oral (1 Litre)
₦20,100.00| Species | Livestock |
|---|---|
| Country of Origin | India |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
FisFlush – Advanced Liver Detox and Performance Enhancer for Poultry and Livestock
Price range: ₦3,500.00 through ₦10,990.00| Size | 1L, 2L, 4L |
|---|
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Five Multivit
Price range: ₦3,499.99 through ₦24,999.99| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Species | Canine, poultry and livestock |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Fisodine (500mL | 1 Litre)
Price range: ₦3,200.00 through ₦5,500.00| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Multivitamins |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Injectable Multivitamin (Centre | 50mL | 100mL)
Price range: ₦1,200.00 through ₦3,050.00| Weight | 100 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Coryl Sp – Antibiotic/Multivitamin for Poultry
Price range: ₦1,160.00 through ₦58,000.00| Weight | N/A |
|---|---|
| Item Type | Antibiotic and multivitamin medication |
| Suitable For | Administration in drinking water |
| Size | 100g, 1kg bag, 5kg bag |
| Country of Origin | Nigeria |
Vitamino Trace Oral (1 Litre)
Original price was: ₦20,100.00.₦14,999.00Current price is: ₦14,999.00.| Species | Livestock |
|---|---|
| Country of Origin | India |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Vigorlite (Multivitamin and Amino Acid Supplement)
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Package | 100g Sachet, 100 Sachets (Carton) |










