Showing all 11 resultsSorted by average rating
FisFlush – Advanced Liver Detox and Performance Enhancer for Poultry and Livestock
Rated 0 out of 5
₦3,500.00 – ₦10,990.00Price range: ₦3,500.00 through ₦10,990.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Five Multivit
Rated 0 out of 5
₦3,499.99 – ₦24,999.99Price range: ₦3,499.99 through ₦24,999.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Species | Canine, poultry and livestock |
Fisodine (500mL | 1 Litre)
Rated 0 out of 5
₦3,200.00 – ₦5,500.00Price range: ₦3,200.00 through ₦5,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Multivitamins |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Injectable Multivitamin (Centre | 50mL | 100mL)
Rated 0 out of 5
₦1,200.00 – ₦3,050.00Price range: ₦1,200.00 through ₦3,050.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
Coryl Sp – Antibiotic/Multivitamin for Poultry
Rated 0 out of 5
₦1,160.00 – ₦58,000.00Price range: ₦1,160.00 through ₦58,000.00
| Weight | N/A |
|---|---|
| Item Type | Antibiotic and multivitamin medication |
| Suitable For | Administration in drinking water |
| Size | 100g, 1kg bag, 5kg bag |
| Country of Origin | Nigeria |
Vitamino Trace Oral (1 Litre)
Rated 0 out of 5
4.96 out of 5










