Showing all 4 resultsSorted by popularity
EKOPAK Water Resistant Egg Crates(100 Pcs)
Rated 0 out of 5
₦16,700.00 – ₦17,900.00Price range: ₦16,700.00 through ₦17,900.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 5000000000000 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | New |
| Minimum Order | A bundle of 100 pieces of crates |
| Model | 30 Eggs Crate (no cover), 6 Eggs Crate (with cover) |
| Estimated delivery (working days) | in less than 1 week |
Paper Egg Crates (White | Brown | Bundle of 100 pieces)
Rated 0 out of 5
₦15,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
| Weight | 9000 g |
|---|---|
| Class | Paper Egg Crates |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Maximum Order | 5 Bundles (500 Crates) |
| Up to Date | UTD |
| Item Type | Brown, White |
EKOPAK Water Resistant Crates (Detachable Twin-Six Pack | Single Six Box) – Bundle of 100 Pieces
Rated 0 out of 5
₦14,700.00 – ₦17,700.00Price range: ₦14,700.00 through ₦17,700.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
ARI Egg Crates (Paper Type)
Rated 0 out of 5
| Weight | 400 g |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 33 × 40 cm |
| Capacity | 32 eggs |
| Class | Poultry equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | High-density papers |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Suitable For | Transporting eggs safely |
| Up to Date | UTD |










