“Ultima Finisher Pellet for Broilers (Olam) 25kg Bag” has been added to your cart. View cart
Showing 1–12 of 40 resultsSorted by popularity
Ultima Finisher Pellet for Broilers (Olam) 25kg Bag
Rated 5.00 out of 5
₦26,521.00
5 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Broiler feed (finisher) |
| Suitable For | 5 weeks to sale |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Ultima Starter Pellet for Broilers (Olam) 25kg Bag
Rated 0 out of 5
5 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Broiler starter mash |
| Suitable For | 3-4 weeks, Poultry chicks |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Layer-1 Mash (Chikun Feed | 19-45 Weeks) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
₦20,757.00
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Layer mash |
| Suitable For | Layers (19-45 weeks) |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Pre Lay Mash (Chikun Feed)
Rated 0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Layer mash |
| Suitable For | Layers (19-45 weeks) |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Grower Mash for Pullets/Layers (Chikun Feed) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
₦20,570.00
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Layer feed (pullets) |
| Suitable For | Pullets (9-16 weeks), Pullets (layer chicks) |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Chick Mash (Hybrid Brand) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Chick Mash |
| Suitable For | Poultry chicks |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
New Hope Chick Crumble (Brand 321 | 25kg Bag)
Rated 0 out of 5
₦18,673.50
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Poultry feed |
| Suitable For | Poultry chicks |
| Packaging | 25kg bags |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Chick Feed (Mash | Crumbles) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
₦18,839.99 – ₦19,444.99Price range: ₦18,839.99 through ₦19,444.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Chick feed, Grower Mash, Layer feed (pullets) |
| Suitable For | Poultry chicks, Pullets (layer chicks) |
| Packaging | 25kg bags |
| Consistency | Mash, Crumble |
| Up to Date | UTD |
Load more products
Loading...










