Showing 1–12 of 15 resultsSorted by latest
Top Feed | Chick Mash | 25kg Bag
Rated 0 out of 5
₦21,780.00
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Chick feed |
| Suitable For | Poultry chicks |
| Packaging | 25kg bags |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Up to Date | UTD |
Topfeeds Layer Mash – 25kg
Rated 0 out of 5
₦19,659.99
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Layer feed |
| Presentation | Layer Mash |
| Suitable For | Layers (17-33 weeks) |
| Packaging | 25kg bags |
| Country of Origin | Nigeria |
| Up to Date | UTD |
TopFeeds Grower Mash – 25kg
Rated 0 out of 5
₦19,990.00
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Item Type | Grower feed |
| Class | Grower Crumbles, Grower Mash |
| Suitable For | Growing birds |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Top Feeds Broiler Finisher (Mash | 25kg)
Rated 0 out of 5
₦22,500.40
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Item Type | Broiler finisher feed |
| Class | Broiler Finisher Mash, Broiler Finisher Pellets |
| Suitable For | Broiler Finishers |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Grower Pig Feeds (TopFeed Brand | 25kg)
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Grower feeds |
| Suitable For | Growers/ fatteners 25kg to 45kg, Growing pigs |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Starter Pig Feeds (TopFeed Brand | 25kg)
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | pig starter feed |
| Suitable For | Piglets, Pigs |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Topfeed for Layers (Mash | Crumbles) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
₦18,569.99 – ₦20,009.99Price range: ₦18,569.99 through ₦20,009.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Layer feed |
| Presentation | Layer Crumbles, Layer Mash |
| Suitable For | Layers (17-33 weeks) |
| Packaging | 25kg bags |
| Country of Origin | Nigeria |
| Up to Date | UTD |
TopFeeds Starter Feed (Broilers Mash | Crumbles) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
₦23,654.75 – ₦24,650.50Price range: ₦23,654.75 through ₦24,650.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Broiler Starter |
| Suitable For | Broilers, Poultry chicks |
| Presentation | Broiler starter crumbles, Broiler starter mash |
| Packaging | 25kg bags |
| Estimated delivery (working days) | 3 to 7 days |
TopFeed Broiler Finisher Feed (Mash | Pellets) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
₦21,408.40 – ₦22,740.00Price range: ₦21,408.40 through ₦22,740.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Item Type | Broiler finisher feed |
| Class | Broiler Finisher Mash, Broiler Finisher Pellets |
| Suitable For | Broiler Finishers |
| Packaging | 25kg bags |
Layer Concentrate (TopFeeds Brand | Grower | Layer) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
₦18,871.99 – ₦20,039.99Price range: ₦18,871.99 through ₦20,039.99
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Feed Concentrate | Layer Concentrate, Grower concentrate Topfeed |
| Concentrate Type | 40% Layer-Concentrate, 30% Layer-Concentrate, 40% Grower-Concentrate |
| Packaging | 25kg bags |
| Minimum Order | 100 bags |
| Country of Origin | Nigeria |
| Up to Date | UTD |
TopFeed Omega Fish Feed (Floating Feed Pellets for Tilapia | 4.5mm | 6mm | 9mm) – 15kg
Rated 0 out of 5
₦25,081.25 – ₦26,747.50Price range: ₦25,081.25 through ₦26,747.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 15000 g |
|---|---|
| Class | Fish feed |
| Pellet Size | 4.5mm, 6mm, 9mm |
TopFeed Aqua Fish Feed (Floating Feed Pellets for Catfish | 2mm | 3mm | 4.5mm | 6mm | 9mm) – 15kg
Rated 0 out of 5
₦31,904.75 – ₦39,627.50Price range: ₦31,904.75 through ₦39,627.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 15000 g |
|---|---|
| Class | Fish feed |
| Pellet Size | 2mm, 3mm, 4.5mm, 6mm, 9mm |
Load more products
Loading...










