Showing 109–120 of 1187 resultsSorted by popularity
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
“Afrimash Broiler | Commercial Day-Old Arbor Acres Day-Old Broiler Chicks” has been added to your cart. View cart
Giant Hybrid Cocoa Pod
Rated 0 out of 5
₦2,500.00
0 out of 5
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Locally Made Poultry Feeders – Different Sizes
Rated 0 out of 5
₦1,400.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Local Poultry Drinkers | 4L | 5L | 10L
Rated 0 out of 5
₦1,300.00 – ₦3,700.00Price range: ₦1,300.00 through ₦3,700.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Afrimash Broiler | Commercial Day-Old Arbor Acres Day-Old Broiler Chicks
Rated 0 out of 5
₦59,000.00
4.33 out of 5
| Species | Poultry (Broilers) |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
Transparent Egg Crate (Per Carton)
Rated 5.00 out of 5
5 out of 5
| Weight | 14000 g |
|---|---|
| Capacity | 12 Dimpled Egg Tray, 15 Dimpled Egg Tray, 24 Dimpled Egg Tray, 30 Dimpled Egg Tray, 6 Dimpled Egg Tray |
| Suitable For | Packaging and display of poultry eggs |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | Packaged in cartons |
| Up to Date | UTD |
Brown Salt Licks (Salt Blocks | 5kg)
Rated 4.00 out of 5
₦24,000.00
4.67 out of 5
| Weight | 10000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | safe to use |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Jute Vegetable Seeds (Ewedu) | Per 50gram
Rated 0 out of 5
₦1,700.00
0 out of 5
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Class | Seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Item Type | vegetable seed |
| Packaging | Per milk cup |
| Up to Date | UTD |
Load more products
Loading...










