Showing 205–216 of 1187 resultsSorted by price: low to high
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
Basil Sweet Genovese | 900 seeds
Rated 0 out of 5
5 out of 5
| Weight | 1.3 g |
|---|---|
| Class | Seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Suitable For | Agricultural plantation |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | Seed packs |
| Up to Date | UTD |
GreyBell Watermelon Seeds | Hybrid
Rated 0 out of 5
5 out of 5
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Features | Large oval-shaped fruits. |
| Packaging | Sachets |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Size | 100g, 500g |
| Up to Date | UTD |
300kg Blast Freezer (with stainless shelves)
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 400000 g |
|---|---|
| Item Type | |
| Capacity | |
| Item Condition | Durable and sturdy |
| Suitable For |
Sweet Sangria F1 Watermelon | 10g
Rated 0 out of 5
4.88 out of 5
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Class | Seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Storage Cold Room (30, 40, 50, and 70 Tons)
Rated 0 out of 5
| Weight | 750000 g |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Item Type | |
| Capacity | |
| Item Condition | Durable and sturdy |
| Suitable For | |
| Engine Capacity | 12.5 hp, 15 hp, 20 hp |
| Generator Capacity | 30 kVA, 40 kVA, 55 kVA |
F1 Goliath Seeds (Technisem Brand | Green Pepper 5g| 50grams)
Rated 0 out of 5
5 out of 5
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Class | Seeds |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| size | 50g |
Offer: Tarpaulins – 20ft x 20ft x 4ft + Free 1000 pieces of fingerlings
Rated 0 out of 5
₦541,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 10000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural equipment |
| Item Condition | Durable and sturdy, New |
AI Kit for Pigs
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Class | Poultry equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Item Type | |
| Suitable For |
Cage Angle Cutter
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Item Condition | New, portable and safe |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Class | Equipment |
| Up to Date | UTD |
Wet Mixer
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Class | |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | Durable heavy duty steel structure |
| Item Condition | safe to use |
| Item Type |
Load more products
Loading...










