Showing 277–288 of 1187 resultsSorted by popularity
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
“Darting Syringe – BD5 Dart [5cc-16mm]” has been added to your cart. View cart
DOC Drug Combo – Maxi
Rated 0 out of 5
₦170,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 4500 g |
|---|---|
| Item Condition | New, Safe |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Poultry production |
| Weight | 4500g |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Local Plastic Water Tank For Poultry Pen/Battery Cage (25 Litres)
Rated 0 out of 5
₦16,500.00
4.56 out of 5
Maha F1 Okra Seeds (East West Seed Brand) | 10g
Rated 0 out of 5
₦9,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Size | 10g |
Elghali Watermelon F1 Seeds (Syngenta Brand |1000 Seeds)
Rated 0 out of 5
5 out of 5
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Features | Large oval-shaped fruits. |
| Packaging | Sachets |
| Up to Date | UTD |
4-Week-Old Turkeys – Superior Quality for Optimal Growth and Profitability (6 turkeys/Carton) (Foreign)
Rated 0 out of 5
₦54,000.00 – ₦108,000.00Price range: ₦54,000.00 through ₦108,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.43 out of 5
4-Week-Old Local Turkeys – Superior Quality for Optimal Growth and Profitability (6 turkeys/Carton)
Rated 0 out of 5
₦30,000.00 – ₦60,000.00Price range: ₦30,000.00 through ₦60,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.43 out of 5
Lantern Gas Brooder
Rated 0 out of 5
4.88 out of 5
Enrozaet-17
Rated 0 out of 5
₦4,300.00 – ₦40,500.00Price range: ₦4,300.00 through ₦40,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
Egg Incubator ( 64 |128 | 192 | 256 | 320 | 380| 1000 Eggs Capacity) – Electric Powered/Temperature and Humidity Alarm/Automatic Egg-Turning Sensors.
Rated 0 out of 5
₦200,000.00 – ₦1,955,000.00Price range: ₦200,000.00 through ₦1,955,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Additional information | Instructional manual available |
| Digital LED display | Available with user friendly control panel |
| Power | 18amp, 220V |
| Up to Date | UTD |
| Capacity | 1000 Eggs Capacity, 128 Eggs Capacity, 192 Eggs Capacity, 256 Eggs Capacity, 320 eggs capacity, 380 Eggs Capacity, 64 Eggs Capacity |
Nera Black Hens – High-Performing Dual-Purpose Black Pullets
Rated 0 out of 5
₦125,000.00
4.33 out of 5
Load more products
Loading...










