Showing 673–684 of 1187 resultsSorted by popularity
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
Fogging Machine – Disinfection | Fumigation
Rated 0 out of 5
Nutriplant Organic Plus Fertilizer (NOPF) | 100ml | 1 Ltr
Rated 0 out of 5
₦7,500.00 – ₦34,500.00Price range: ₦7,500.00 through ₦34,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Five-Ivertin.100 Oral (“Ivermectin Oral Parasite Control”.)
Rated 0 out of 5
₦4,500.00 – ₦26,500.00Price range: ₦4,500.00 through ₦26,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Automatic Incubators: Everything You Need to Know to Get Started (e-Book)
Rated 0 out of 5
4.88 out of 5
| Payment Term | Full Payment |
|---|---|
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Walking Tractor – 12hp | 18hp | Tractor – Head
Rated 0 out of 5
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
Spicy Hot pepper F1 | 500 Seeds
Rated 0 out of 5
₦24,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 5 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | High Nutritional quality |
| Item Condition | healthy and safe |
| Item Type | Hot pepper seeds (100g) |
| Packaging | Pack of 500 seeds |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Merdan F1 | Eggplant | 500 Seeds
Rated 0 out of 5
₦7,200.00
5 out of 5
| Weight | 5 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 1 sachet (500 seeds) |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Up to Date | UTD |
Rocket Insecticide (Chlorpyrifos)
Rated 0 out of 5
₦25,000.00
5 out of 5
| Payment Term | Full Payment |
|---|---|
| Item Condition | 100% Brand new |
| Features | Easy and safe to handle | Effective against a wide range of pathogenic and spoilage micro-organisms | Non-corrosive. |
| Up to Date | UTD |
Aminogrow WS (Interchemie Brand | 100g)
Rated 0 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Item Type | Multivitamin |
| Packaging | 100g sachet |
| Suitable For | Supplying amino acids to poultry birds, boosting immune system |
| Up to Date | UTD |
Load more products
Loading...










