Rechargeable Pruning Shears
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
|---|---|
| Item Condition | 100% Brand new |
| Payment Term | Full Payment |
Horizontal Springs Cultivator | 60×20 Tines
| Weight | 450000 g |
|---|---|
| Item Type | Agricultural equipment |
| Class | |
| Item Condition | Durable and sturdy, Heavy duty |
| Suitable For | |
| Features | |
| Estimated delivery (working days) | within 2 weeks |
Vertical Springs Cultivator | 60×25 Tines
| Weight | 485000 g |
|---|---|
| Item Type | Agricultural equipment |
| Class | |
| Item Condition | Durable and sturdy, Heavy duty |
| Suitable For | |
| Features | |
| Estimated delivery (working days) | within 2 weeks |
Triple Frame Cultivator | Vertical Springs
| Weight | 450000 g |
|---|---|
| Item Type | Agricultural equipment |
| Class | |
| Item Condition | Durable and sturdy, Heavy duty |
| Suitable For | |
| Features | |
| Estimated delivery (working days) | within 2 weeks |
Mounted Mechanical Seed Drill
| Weight | 650000 g |
|---|---|
| Item Type | Agricultural equipment |
| Class | |
| Item Condition | Durable and sturdy, Heavy duty |
| Suitable For | |
| Features | |
| Seed Distribution | Mechanical |
| Estimated delivery (working days) | within 2 weeks |












