“Technisem Djamba Eggplant Seeds – 50g” has been added to your cart. View cart
Showing 1–12 of 33 resultsSorted by latest
Kaveri F1 Sweet Bell Pepper | Red | 500 Seeds
Rated 0 out of 5
₦22,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 50000000000 g |
|---|---|
| Weight | 5g |
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Grifaton GreyBell Watermelon Seeds | Hybrid
Rated 0 out of 5
₦17,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
5 out of 5
| Weight | N/A |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Weight | 100g, 500g |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Packaging | Can |
| Up to Date | UTD |
Platinum 701 F1 (100 Seeds) + Force up (1L) + Saaf (250g) + Free Nursery Bags (1Bundle)
Rated 0 out of 5
₦48,000.00
5 out of 5
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Up to Date | UTD |
Palee F1 | Bitter Gourd | 10g
Rated 0 out of 5
4.36 out of 5
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 10g Sachets |
Merdan F1 | Eggplant | 500 Seeds
Rated 0 out of 5
₦7,200.00
5 out of 5
| Weight | 5 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 1 sachet (500 seeds) |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Up to Date | UTD |
Carribean Gold Rz | Melon Seeds
Rated 0 out of 5
₦6,700.00
4.36 out of 5
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Item Condition | Safe, enclosed, fresh |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
GreyBell Watermelon Seeds | Hybrid
Rated 0 out of 5
5 out of 5
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Features | Large oval-shaped fruits. |
| Packaging | Sachets |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Size | 100g, 500g |
| Up to Date | UTD |
Sweet Pepper Yolo Wonder | 25g
Rated 0 out of 5
₦8,000.00
5 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Packaging | 100g can |
Watermelon Kaolack 100g | Treated Seed
Rated 0 out of 5
₦15,000.00
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Packaging | 500g tin |
| Item Condition | Safe, enclosed, fresh |
| Features | Sowing: 350-400g per hectare, fruit weight is 5 to 6kg |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
Technisem Djamba Eggplant Seeds – 50g
Rated 0 out of 5
₦42,000.00
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Item Type | Seed |
| Packaging | 50g tin, 5g Sachet |
Hybrid F1 Cobra 26 | Tomato Seeds| 5g | 50g
Rated 0 out of 5
₦22,000.00 – ₦135,000.00Price range: ₦22,000.00 through ₦135,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Size | 50g, 5g |
Load more products
Loading...










