Showing 1–12 of 33 resultsSorted by price: high to low
Hybrid F1 Cobra 26 | Tomato Seeds| 5g | 50g
Rated 0 out of 5
₦22,000.00 – ₦135,000.00Price range: ₦22,000.00 through ₦135,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Up to Date | UTD |
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Size | 50g, 5g |
Platinum 701 F1 (100 Seeds) + Force up (1L) + Saaf (250g) + Free Nursery Bags (1Bundle)
Rated 0 out of 5
₦48,000.00
5 out of 5
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Up to Date | UTD |
Technisem Djamba Eggplant Seeds – 50g
Rated 0 out of 5
₦42,000.00
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Item Type | Seed |
| Packaging | 50g tin, 5g Sachet |
California Wonder (Sweet Pepper Seed)
Rated 0 out of 5
₦23,999.00 – ₦37,000.00Price range: ₦23,999.00 through ₦37,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.36 out of 5
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 100g sachets, 500g sachets |
| Item Condition | Safe, enclosed, fresh |
Efia F1 Hot Pepper Seeds (1000 Seeds)
Rated 0 out of 5
₦35,000.00
5 out of 5
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Packaging | Sachets |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Country of Origin | Thailand |
Sugar King F1 Sweet Corn Seeds | 250g
Rated 0 out of 5
₦32,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 250 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Up to Date | UTD |
Demon F1 Red Chilli Pepper Seeds (East West Seed Brand | 5g)
Rated 0 out of 5
₦25,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 5 g |
|---|---|
| Packaging | 5g Sachets |
| Item Type | hybrid seeds |
| Species | red pepper |
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Mekong F1 Sweet Pepper Seeds (5g)
Rated 0 out of 5
₦24,000.00
5 out of 5
| Weight | 5 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Colour | Green |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Up to Date | UTD |
Platinum 701 F1 Tomato Seeds (East West Seed | 5g)
Rated 0 out of 5
₦23,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 5 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Packaging | 5g Sachets |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Up to Date | UTD |
Kaveri F1 Sweet Bell Pepper | Red | 500 Seeds
Rated 0 out of 5
₦22,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 50000000000 g |
|---|---|
| Weight | 5g |
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Diva F1 Tomato Seeds (East West Seed | 5g)
Rated 0 out of 5
₦19,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 5 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Padma 108 F1 Tomato Seeds (East West Seed | 5g)
Rated 0 out of 5
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
| Weight | 5 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Size | 10g, 5g |
Load more products
Loading...










