Showing 1–12 of 29 resultsSorted by price: high to low
Large White Pigs
Rated 0 out of 5
₦70,000.00 – ₦220,000.00Price range: ₦70,000.00 through ₦220,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 14000 g |
|---|---|
| Item Type | Female, Male |
| Estimated delivery (working days) | Within 10 to 14 days |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Suitable For | Pig Production |
| Age | Weaners ( 6-8 weeks), Growers (3 -4 months), Mature ( 5 months and above) |
Alfalfa seeds | 1kg
Rated 0 out of 5
₦110,000.00
0 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Up to Date | UTD |
Day Old Yammfy Broilers (Commercial Arbor Acres)
Rated 5.00 out of 5
₦88,000.00
4.33 out of 5
| Presentation | Carton of 50 chicks |
|---|---|
| Class | Day Old Chicks |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Up to Date | UTD |
Dwarf Tenera Oil Palm Sprouted Seeds (Pack of 500)
Rated 0 out of 5
₦60,000.00
0 out of 5
| Weight | 10000 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
Hybrid Bitter Kola Seedlings
Rated 0 out of 5
₦3,500.00 – ₦45,000.00Price range: ₦3,500.00 through ₦45,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 100000000000000000000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Item Type | Improved Variety, Improved-Grafted Variety, Local Variety |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Daewy F1(Cucumber seed) | 500 seeds
Rated 0 out of 5
₦25,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Class | Cucumber seeds |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Up to Date | UTD |
Grafted Hybrid Wambugu Apple Seedling
Rated 0 out of 5
₦25,000.00
0 out of 5
| Weight | 200000000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Up to Date | UTD |
Ugu Seeds | Seedlings | Pods
Rated 0 out of 5
₦1,000.00 – ₦22,000.00Price range: ₦1,000.00 through ₦22,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 10000000000 g |
|---|---|
| Item Type | Pods, Seeds, Ugu seedling |
| Class | Plant seedling |
| Up to Date | UTD |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Suitable For | Planting |
| Features | Climber |
Grafted Hass Healthy Avocado Seedlings
Rated 0 out of 5
₦15,000.00
0 out of 5
| Weight | 10000000000 g |
|---|---|
| Class | Plant seedling |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Suitable For | Avocado farming |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Watermelon Sweet Sangria F1 | 10g
Rated 0 out of 5
₦10,500.00
4.88 out of 5
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Capacity | 10g |
| Class | Fruits |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Size | 10g |
| Up to Date | UTD |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Bell apple seedling |Local Apple | native apple
Rated 0 out of 5
₦6,500.00
0 out of 5
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Item Type | Seedling |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Up to Date | UTD |
Lime Seedling
Rated 0 out of 5
₦5,000.00
0 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Item Type | Lime seedlings |
| Class | Plant seedling |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Suitable For | Planting |
| Up to Date | UTD |
Load more products
Loading...










