Showing 37–48 of 141 resultsSorted by price: low to high
Poultry Feeding Machine | 2 hp
Rated 0 out of 5
4 out of 5
| Capacity | 150-200kg |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Suitable For | Dispensing poultry feed |
| Up to Date | UTD |
Diesel Pelletizing Machine (200 kg/hr.)
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Class | Pelletizing machine |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | Durable heavy duty steel structure |
| Item Condition | New |
| Warranty | 12 months |
Grass Shredder Without Conveyor – (1 ton/hr.)
Rated 0 out of 5
₦660,000.00
0 out of 5
| Weight | 100000 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Up to Date | UTD |
Maluminth II|Tablet
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Class | Anthelminthics |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | High Nutritional quality |
| Item Condition | New |
| Item Type | Anthelminthics |
Neimycin-Neo|Antibiotics|50g
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Class | Antibiotics |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | Broad spectrum antibiotics |
| Item Condition | New |
| Item Type | Antibiotic and multivitamin medication |
| Packaging | 50g sachet |
Rotary Hammer
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Class | |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Warranty | 12 months |
| Capacity |
Industrial Electric Hand Mixer
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Class | |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | Durable material |
| Item Condition | New |
| Warranty | 12 months |
Palee F1 | Bitter Gourd | 10g
Rated 0 out of 5
4.36 out of 5
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Packaging | 10g Sachets |
CYK Single Milking Machine (Mobile Type | Silicone Liner | DR05010 Model)
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 47000 g |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 70 × 90 cm |
| Item Condition | Imported, New |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
Nipple with Cup Drinker (Yellow/Red)
Rated 0 out of 5
₦560.00 – ₦55,500.00Price range: ₦560.00 through ₦55,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Type | Nipple drinker (Pieces), Nipple drinkers (carton of 100 pcs). |
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Estimated delivery (working days) | 3 to 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Injectable Multivitamin (Centre | 50mL | 100mL)
Rated 0 out of 5
₦1,200.00 – ₦3,050.00Price range: ₦1,200.00 through ₦3,050.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
Poultry Feeders | 5kg | 6kg | IVK
Rated 0 out of 5
₦1,200.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Payment Term | Full Payment |
| Class | Poultry equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
| Size | 1.5kg, 10kg, 5 kg, 6kg |
| Colour | Black and red, White and red |
Load more products
Loading...










