Afrimash Combo Offers
“Poultry Drug Combo – Mini” has been added to your cart. View cart
Complete Irrigation Combo Kit For One Acre – Drip Tape | End Cap | Connector with Valve | Layflat Hose
Rated 0 out of 5
Afrimash Broiler | Commercial Day-Old Arbor Acres Day-Old Broiler Chicks
Rated 0 out of 5
₦59,000.00
| Species | Poultry (Broilers) |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
4.33 out of 5
Platinum 701 F1 (100 Seeds) + Force up (1L) + Saaf (250g) + Free Nursery Bags (1Bundle)
Rated 0 out of 5
₦48,000.00
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Class | Treated seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Up to Date | UTD |
5 out of 5
Garri Processing Plant (Combo) – Locally Assembled | Free Shipping
Rated 4.00 out of 5
| Weight | 1000000 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Estimated delivery (working days) | 1 month |
| Item Condition | 100% Brand new |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Offer: Tarpaulins – 20ft x 20ft x 4ft + Free 1000 pieces of fingerlings
Rated 0 out of 5
₦541,000.00
| Weight | 10000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural equipment |
| Item Condition | Durable and sturdy, New |
4.88 out of 5
Poultry Processing Line
Rated 0 out of 5
₦6,490,000.00
| Weight | 196000 g |
|---|---|
| Class | Poultry equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | Durable and sturdy |
| Up to Date | UTD |
4.88 out of 5
Poultry Drug Combo – Mini
Rated 0 out of 5
₦60,000.00
| Weight | 2500 g |
|---|---|
| Class | Antibiotics and Multivitamin |
| Item Condition | New, Safe |
| Payment Term | Full Payment |
| Weight | 2500g |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5
DOC Drug Combo – Maxi
Rated 0 out of 5
₦170,000.00
| Weight | 4500 g |
|---|---|
| Item Condition | New, Safe |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Poultry production |
| Weight | 4500g |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
4.88 out of 5










