Showing all 5 resultsSorted by price: low to high
Agrovert Special Production Fertilizer | 6 – 13 – 46 | 1kg
Rated 0 out of 5
₦8,499.99
4.36 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Packaging | 1kg package |
| Suitable For | Application on field crops, fruits, vegetables |
| Class | Agricultural fertilizer |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | safe to use |
| Country of Origin | Netherland |
| Up to Date | UTD |
Agrovert Potasse Fertilizer | 1kg
Rated 0 out of 5
₦8,499.99
5 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural fertilizer |
| Country of Origin | Netherland |
| Item Condition | safe to use |
| Up to Date | UTD |
Agrovert 30-10-10 Fertilizer |1kg
Rated 0 out of 5
₦8,499.99
5 out of 5
| Weight | 5000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural fertilizer |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | safe to use |
| Country of Origin | Netherland |
| Up to Date | UTD |
Agrovert 11 – 46 – 14 Fertilizer |1kg
Rated 0 out of 5
₦8,750.00
4.36 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Packaging | 1kg package |
| Suitable For | Application on field crops, fruits, vegetables |
| Class | Agricultural fertilizer |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | safe to use |
| Country of Origin | Netherland |
| Up to Date | UTD |
Agrovert NPK 20:20:20 | Foliar Fertilizer
Rated 0 out of 5
₦10,000.00
5 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural fertilizer |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |










