- Quantity of product PVC Offtake for Drip Tape (Direct Connection) can not be less than 50
“The Black Soldier Fly Production Manual” has been added to your cart. View cart
Showing 1–12 of 21 resultsSorted by price: low to high
Piglet Creep Feed (TopFeed Brand | 25kg)
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Creep feed |
| Packaging | 25kg bags |
| Suitable For | Piglets |
Starter Pig Feeds (TopFeed Brand | 25kg)
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | pig starter feed |
| Suitable For | Piglets, Pigs |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Black Soldier Fly Larva Meal (Maggots | Sold Per Gram)
Rated 0 out of 5
₦1,200.00 – ₦3,500.00Price range: ₦1,200.00 through ₦3,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Maggot meal |
| Estimated delivery (working days) | Within 10 to 14 days |
The Secrets of Starting and Growing A successful Poultry Farm (341 Pages) – 2020 Edition
Rated 5.00 out of 5
4.88 out of 5
Sorghum Seeds (Premium Varieties | 1Kg |50kg Bags)
Rated 0 out of 5
₦4,000.00 – ₦190,000.00Price range: ₦4,000.00 through ₦190,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
Day Old Ducklings (Local Breed | Exotic Breed)
Rated 0 out of 5
₦4,900.00 – ₦5,200.00Price range: ₦4,900.00 through ₦5,200.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.33 out of 5
Cowpea Seeds (Black-Eyed Peas | Premium Varieties)
Rated 0 out of 5
₦6,000.00 – ₦6,500.00Price range: ₦6,000.00 through ₦6,500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
Sammaz Maize Seeds (Premium Varieties | 5kg | Sammaz 75T | Sammaz 74 | Sammaz 52Tela
Rated 0 out of 5
₦7,000.00 – ₦145,000.00Price range: ₦7,000.00 through ₦145,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Seeds |
| Packaging | 50kg bag, 5kg |
| Varieties | SAMMAZ 74 TELA 5KG, SAMMAZ 75T 5KG, SAMMAZ 52T 2KG, Sammaz 72T, TSM 5210 2KG |
The Black Soldier Fly Production Manual
Rated 0 out of 5
0 out of 5
Gestating Sow Feed (25kg | 50kg | Terratiga Brand)
Rated 0 out of 5
₦21,950.00 – ₦40,950.00Price range: ₦21,950.00 through ₦40,950.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Gestating Sow feed |
| Up to Date | UTD |
| Size | 25kg, 50kg |
Finisher Pig Feed (25kg | 50kg | Terratiga)
Rated 0 out of 5
₦24,950.00 – ₦47,950.00Price range: ₦24,950.00 through ₦47,950.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Finishers feed |
| Up to Date | UTD |
| Size | 25kg, 50kg |
Load more products
Loading...










