Showing 1–12 of 59 resultsSorted by popularity
TopFeed Aqua Fish Feed (Floating Feed Pellets for Catfish | 2mm | 3mm | 4.5mm | 6mm | 9mm) – 15kg
Rated 0 out of 5
₦31,904.75 – ₦39,627.50Price range: ₦31,904.75 through ₦39,627.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 15000 g |
|---|---|
| Class | Fish feed |
| Pellet Size | 2mm, 3mm, 4.5mm, 6mm, 9mm |
Ultima Finisher Pellet for Broilers (Olam) 25kg Bag
Rated 5.00 out of 5
₦26,521.00
5 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Broiler feed (finisher) |
| Suitable For | 5 weeks to sale |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Ultima Starter Pellet for Broilers (Olam) 25kg Bag
Rated 0 out of 5
5 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Broiler starter mash |
| Suitable For | 3-4 weeks, Poultry chicks |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Layer-1 Mash (Chikun Feed | 19-45 Weeks) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
₦20,757.00
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Layer mash |
| Suitable For | Layers (19-45 weeks) |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Pre Lay Mash (Chikun Feed)
Rated 0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Layer mash |
| Suitable For | Layers (19-45 weeks) |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Grower Mash for Pullets/Layers (Chikun Feed) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
₦20,570.00
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Class | Layer feed (pullets) |
| Suitable For | Pullets (9-16 weeks), Pullets (layer chicks) |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Poultry Grower Feed (Mash | Crumbles | TopFeed Brand) – 25kg Bag
Rated 0 out of 5
₦18,069.99 – ₦18,689.99Price range: ₦18,069.99 through ₦18,689.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Item Type | Grower feed |
| Class | Grower Crumbles, Grower Mash |
| Suitable For | Growing birds |
| Packaging | 25kg bags |
| Up to Date | UTD |
Soybean By-Products (Soybean Meal)
Rated 0 out of 5
₦485,000.00 – ₦970,000.00Price range: ₦485,000.00 through ₦970,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Item Type | Soybean Meal (50kg) |
|---|---|
| Country of Origin | Nigeria |
| Estimated delivery (working days) | 5-10 working days |
| Suitable For | Feed Formulation, feeding animals, raw materials |
| Size | Half tonne (10 bags), One tonne (20 bags) |
Load more products
Loading...










