Showing 529–540 of 1187 resultsSorted by latest
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
Dwarf Mango Seedling
Rated 0 out of 5
₦3,500.00
0 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Item Type | dwarf mango seedling |
| Class | Plant seedling |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Suitable For | Planting |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
Drip Irrigation Hole Punch
Rated 0 out of 5
₦12,000.00
5 out of 5
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Item Type | Hole Punch |
| Class | Agricultural equipment |
| Suitable For | puncturing holes in drip tubing |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Up to Date | UTD |
Hybrid Date Palm Seedling
Rated 0 out of 5
₦2,500.00
0 out of 5
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Up to Date | UTD |
Giant Hybrid Cocoa Seedlings
Rated 0 out of 5
₦2,299.99
0 out of 5
| Weight | 100000000000 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Item Type | Seedling |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
Giant Hybrid Cocoa Pod
Rated 0 out of 5
₦2,500.00
0 out of 5
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Hybrid Bitter Kola Seedlings
Rated 0 out of 5
₦3,500.00 – ₦45,000.00Price range: ₦3,500.00 through ₦45,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 100000000000000000000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Item Type | Improved Variety, Improved-Grafted Variety, Local Variety |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Fertilizer Applicator Machine – Chinese Model
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 2500 g |
|---|---|
| Class | Agricultural equipment |
| Up to Date | UTD |
Agrovert 30-10-10 Fertilizer |1kg
Rated 0 out of 5
₦8,499.99
5 out of 5
| Weight | 5000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural fertilizer |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | safe to use |
| Country of Origin | Netherland |
| Up to Date | UTD |
Diesel Engine with Key Starter | 1115 Model
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 180000 g |
|---|---|
| Item Type | Diesel engine |
| Model | 1115 Model |
| Item Condition | New |
| Starting Method | Hand cranking/Electric starting |
| Features | |
| Estimated delivery (working days) | in 1-2 weeks |
Feed Grade Methionine (For Livestock | 25kg)
Rated 0 out of 5
₦178,000.00
| Weight | 25000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Load more products
Loading...










