Showing 601–612 of 1188 resultsSorted by latest
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
Agrovert 11 – 46 – 14 Fertilizer |1kg
Rated 0 out of 5
₦8,750.00
4.36 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Packaging | 1kg package |
| Suitable For | Application on field crops, fruits, vegetables |
| Class | Agricultural fertilizer |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | safe to use |
| Country of Origin | Netherland |
| Up to Date | UTD |
Agrovert Potasse Fertilizer | 1kg
Rated 0 out of 5
₦8,499.99
5 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Agricultural fertilizer |
| Country of Origin | Netherland |
| Item Condition | safe to use |
| Up to Date | UTD |
Agrovert Special Production Fertilizer | 6 – 13 – 46 | 1kg
Rated 0 out of 5
₦8,499.99
4.36 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Packaging | 1kg package |
| Suitable For | Application on field crops, fruits, vegetables |
| Class | Agricultural fertilizer |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | safe to use |
| Country of Origin | Netherland |
| Up to Date | UTD |
Poultry Processing Line
Rated 0 out of 5
₦6,490,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 196000 g |
|---|---|
| Class | Poultry equipment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | Durable and sturdy |
| Up to Date | UTD |
WH-A08 Portable Electronic Scale (LCD | Max 50kg | With Hanging Hook/Backlight)
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 750 g |
|---|---|
| Capacity | 50kg |
| Class | electronic scale |
| Colour | Black |
| Digital LED display | big LCD with backlight |
| Battery | AA batteries |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New, portable and safe |
| Item Type | digital hanging scale |
| Suitable For | Grading, Weighing |
| Up to Date | UTD |
Yammfy Day-Old Cockerel Chicks
Rated 5.00 out of 5
| Presentation | Carton of 50 chicks |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Class | Poultry birds |
| Up to Date | UTD |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Yammfy Commercial Day-Old Pullets
Rated 5.00 out of 5
₦72,500.00
4.88 out of 5
| Species | Poultry |
|---|---|
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Day Old Yammfy Broilers (Commercial Arbor Acres)
Rated 5.00 out of 5
₦93,000.00
4.33 out of 5
| Presentation | Carton of 50 chicks |
|---|---|
| Class | Day Old Chicks |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Up to Date | UTD |
Terratiga Layer Developer Feed | 50Kg
Rated 0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Layer developer feed |
| Suitable For | layers |
| Packaging | 50kg bag |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Up to Date | UTD |
Terratiga Layer Grower Feed | 50Kg
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Layer Grower Feed |
| Suitable For | layers |
| Packaging | 50kg bag |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Up to Date | UTD |
Terratiga Layer Starter Feed | 50Kg
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 50000 g |
|---|---|
| Class | Layer Starter Feed |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Up to Date | UTD |
Injectable Multivitamin (Centre | 50mL | 100mL)
Rated 0 out of 5
₦1,200.00 – ₦3,050.00Price range: ₦1,200.00 through ₦3,050.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
Load more products
Loading...










