Showing 649–660 of 1185 resultsSorted by latest
Search products
Price filter
Sort by
Filter by Age
Filter by Brand
Filter by Power
Shop
“Poultry Drug Combo – Mini” has been added to your cart. View cart
Cammry Electronic Scale (Floor Type | 40kg Capacity)
Rated 0 out of 5
4.36 out of 5
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Digital LED display | Easy viewing on indicator | wide 180° viewing angle. |
| Item Type | Floor weighing scale |
| Suitable For | Industries, farms, retail stores etc |
| Features | Durable heavy duty steel structure, Rust proof coating, Sleek design, Wide platform for weighing large packages |
| Item Condition | Imported, New |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
Soko Vegetable Seed | per 50gram
Rated 0 out of 5
₦1,500.00
0 out of 5
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Class | Seeds |
| Item Type | vegetable seed |
| Packaging | Per milk cup |
| Up to Date | UTD |
Jute Vegetable Seeds (Ewedu) | Per 50gram
Rated 0 out of 5
₦1,700.00
0 out of 5
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Class | Seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Item Type | vegetable seed |
| Packaging | Per milk cup |
| Up to Date | UTD |
Amaranthus Seeds (Green Tete Vegetable)
Rated 0 out of 5
₦2,000.00
0 out of 5
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Class | Seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Fresh, Moisture free |
| Up to Date | UTD |
Poultry Drug Combo – Mini
Rated 0 out of 5
₦60,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 2500 g |
|---|---|
| Class | Antibiotics and Multivitamin |
| Item Condition | New, Safe |
| Payment Term | Full Payment |
| Weight | 2500g |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Buy High-Quality Plantain Suckers l Afrimash | Elephant Giant/ Cameroonian Plantain
Rated 0 out of 5
₦500.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 300 g |
|---|---|
| Suitable For | Banana plantation, Pineapple production, Plantain production |
| Estimated delivery (working days) | Available on pre-order | Nationwide shipping |
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Up to Date | UTD |
Livestock Tag Applicator.
Rated 0 out of 5
₦18,500.00 – ₦23,000.00Price range: ₦18,500.00 through ₦23,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4.88 out of 5
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Size | Giant, Medium |
| Up to Date | UTD |
Ordered:0
Items available:956
DOC Drug Combo – Maxi
Rated 0 out of 5
₦170,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 4500 g |
|---|---|
| Item Condition | New, Safe |
| Payment Term | Full Payment |
| Suitable For | Poultry production |
| Weight | 4500g |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Glucovita C | 100g
Rated 0 out of 5
4.88 out of 5
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | New |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
Sweet Orange Seedlings + Tangelo Seedlings (10% Discount | Category Week Offer)
Rated 0 out of 5
| Weight | 750 g |
|---|---|
| Class | Plant seedling |
| Presentation | Seedlings in polythene bags |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
Motorized Knapsack Sprayer |15L | 25L
Rated 0 out of 5
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Load more products
Loading...










