- Quantity of product Malaysian Dwarf Coconut Seedling |Hybrid Agric (semi-dwarf) (Green or Golden) can not be less than 50
“Dwarf Tenera Oil Palm Sprouted Seeds (Pack of 500)” has been added to your cart. View cart
Showing 1–12 of 29 resultsSorted by latest
Hybrid Cassava Stems
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
|---|---|
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Item Type | Hybrids |
Daewy F1(Cucumber seed) | 500 seeds
Rated 0 out of 5
₦25,000.00
4.88 out of 5
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Class | Cucumber seeds |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Payment Term | Full Payment |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Up to Date | UTD |
F1 Goliath Seeds (Technisem Brand | Green Pepper 5g| 50grams)
Rated 0 out of 5
5 out of 5
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Class | Seeds |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| size | 50g |
Alfalfa seeds | 1kg
Rated 0 out of 5
₦110,000.00
0 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Class | Seeds |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Up to Date | UTD |
Treated Giant Hybrid banana suckers | Cavendish| Local | Paranta
Rated 0 out of 5
₦650.00
0 out of 5
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Up to Date | UTD |
Bell apple seedling |Local Apple | native apple
Rated 0 out of 5
₦6,500.00
0 out of 5
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Item Type | Seedling |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Up to Date | UTD |
Grafted Hybrid Wambugu Apple Seedling
Rated 0 out of 5
₦25,000.00
0 out of 5
| Weight | 200000000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Up to Date | UTD |
Irvingia wombulu (ogbono) seedling
Rated 0 out of 5
₦2,500.00
0 out of 5
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Type | Irvingia wombolu | Ogbono, Seedling |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
Malaysian Dwarf Coconut Seedling |Hybrid Agric (semi-dwarf) (Green or Golden)
Rated 0 out of 5
₦5,000.00
0 out of 5
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Item Type | Seedling |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Up to Date | UTD |
Dwarf Tenera Oil Palm Sprouted Seeds (Pack of 500)
Rated 0 out of 5
₦60,000.00
0 out of 5
| Weight | 10000 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
Supergene seedling (Malaysian Dwarf Oilpalm)
Rated 0 out of 5
0 out of 5
| Weight | 3000 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Type | Seedling |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Up to Date | UTD |
Lime Seedling
Rated 0 out of 5
₦5,000.00
0 out of 5
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Item Type | Lime seedlings |
| Class | Plant seedling |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Suitable For | Planting |
| Up to Date | UTD |
Load more products
Loading...










