Search products
Price filter
Sort by
Plant Seedlings
Nutriplant Organic Plus Fertilizer (NOPF) | 100ml | 1 Ltr
Rated 0 out of 5
₦7,500.00 – ₦34,500.00Price range: ₦7,500.00 through ₦34,500.00
| Size | 1 litre, 100 ml |
|---|
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
DK920 YELLOW Maize Seed – High-Yield | 30KG Bag | DK920 Per KG |DK777 WHITE Maize Seeds |2KG
Rated 0 out of 5
| Up to Date | UTD |
|---|---|
| Variety | DK920, DK777, DK920 Per KG |
Treated Giant Hybrid banana suckers | Cavendish| Local | Paranta
Rated 0 out of 5
₦650.00
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Treated Dwarf Hybrid Banana Suckers
Rated 0 out of 5
₦500.00
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Bell apple seedling |Local Apple | native apple
Rated 0 out of 5
₦6,500.00
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
| Item Type | Seedling |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Grafted Hybrid Wambugu Apple Seedling
Rated 0 out of 5
₦25,000.00
| Weight | 200000000 g |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Payment Term | Full Payment |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Irvingia wombulu (ogbono) seedling
Rated 0 out of 5
₦2,500.00
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Item Type | Irvingia wombolu | Ogbono, Seedling |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Payment Term | Full Payment |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Malaysian Dwarf Coconut Seedling |Hybrid Agric (semi-dwarf) (Green or Golden)
Rated 0 out of 5
₦5,000.00
| Weight | 2000 g |
|---|---|
| Features | Comes in different diameters and lengths |
| Item Type | Seedling |
| Item Condition | Healthy and disease-free |
| Up to Date | UTD |
0 out of 5
Load more products
Loading...










