“Kuroiler Promo – Buy 5 Cartons of Kuroiler & Get 1 Ground Feeding Tray FREE” has been added to your cart. View cart
Showing 1–12 of 55 resultsSorted by latest
Agrited Broiler Promo – Buy 10 Cartons & Get 1 Broiler Booster + 1 Anti-Stress FREE
Rated 0 out of 5
₦46,500.00 – ₦93,000.00Price range: ₦46,500.00 through ₦93,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Kuroiler Promo – Buy 5 Cartons of Kuroiler & Get 1 Ground Feeding Tray FREE
Rated 0 out of 5
₦42,000.00
Super Dog Food – Complete Premium Natural Nutrition for Dogs
Rated 0 out of 5
₦8,300.00 – ₦22,000.00Price range: ₦8,300.00 through ₦22,000.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
0 out of 5
| Weight | 50012 g |
|---|---|
| Item Condition | Nutritionally adequate |
| Size | Adult (500g), Adult (1kg), Adult (2kg), Puppy (500g), Puppy (1kg), Puppy (2kg) |
Afrimash broiler promo -Buy 5 Cartons of Afrimash Broiler – Get 1 Sachet of Anti-Cocci (Limited Time Offer)
Rated 0 out of 5
₦90,000.00
| Species | Poultry (Broilers) |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
Supreme Broilers (Abor Acre Plus)
Rated 0 out of 5
₦90,000.00
4.43 out of 5
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Presentation | Carton of 50 chicks |
| Class | Day-old broilers |
| Estimated delivery (working days) | 5-10 working days |
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | Nigeria |
Globus Broilers (Abor Acre Plus)
Rated 0 out of 5
₦88,000.00
4.43 out of 5
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Presentation | Carton of 50 chicks |
| Class | Day-old broilers |
| Estimated delivery (working days) | 5-10 working days |
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | Nigeria |
Crown Broilers (Abor Acre Plus)
Rated 0 out of 5
₦88,000.00
4.43 out of 5
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Presentation | Carton of 50 chicks |
| Class | Day-old broilers |
| Estimated delivery (working days) | 5-10 working days |
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | Nigeria |
Dahmas Broilers (Abor Acre Plus)
Rated 0 out of 5
₦88,000.00
4.43 out of 5
| Item Condition | Live |
|---|---|
| Estimated delivery (working days) | Within 7 days |
| Fulfilled By Afrimash | FBA |
| Up to Date | UTD |
Ajila Broilers (Abor Acre Plus)
Rated 0 out of 5
₦88,000.00
4.43 out of 5
| Weight | 1500 g |
|---|---|
| Presentation | Carton of 50 chicks |
| Class | Day-old broilers |
| Estimated delivery (working days) | 5-10 working days |
| Payment Term | Full Payment |
| Country of Origin | Nigeria |
Afrimash Broiler | Commercial Day-Old Arbor Acres Day-Old Broiler Chicks
Rated 0 out of 5
₦90,000.00
4.33 out of 5
| Species | Poultry (Broilers) |
|---|---|
| Payment Term | Full Payment |
GALVANIZED FEED TROUGH
Rated 0 out of 5
0 out of 5
Gas Brooder
Rated 0 out of 5
0 out of 5
Load more products
Loading...










